Artykuły

Dane kontaktowe

 

Mikołów 43-190, ul. Żwirki i Wigury 4a
(32) 226 20 71
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Godziny pracy:

  • Poniedziałek: 8:00 - 18:00
  • Wtorek: 8:00 - 18:00
  • Środa: 8:00 - 18:00
  • Czwartek: 8:00 - 18:00
  • Piątek: 8:00 - 16:00

 Pasja, wartości i edukacja na rynku pracy

Już 21 października 2016 r. o godzinie 10.00 Młodzieżowe Biuro Karier OHP wraz z PPP w Mikołowie zapraszają młodzież, rodziców i nauczycieli na seminarium zatytułowane:

Pasja, wartości i edukacja na rynku pracy


Seminarium odbywa się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Wszystkich chętnych zapraszamy do Biblioteki w Mikołowie.

Czytaj więcej...

Cykl spotkań "Literatura i psychologia"

Z radością informujemy, że Poradnia Psychologiczna w Mikołowie wraz z mikołowską biblioteką oraz grupą edukacyjno-szkoleniową Sokrates rozpoczęły cykl spotkań zatytułowanych „Literatura i psychologia”, czyli co czyta młodzież w wieku young adult?

Czytaj więcej...

Oferta dla placówek oświatowych

Szanowni Państwo,
Prosimy o zapoznanie się z ofertą naszej poradni przygotowaną dla placówek oświatowych (uczniów, nauczycieli, rodziców) na rok szkolny 2016/17. Wśród propozycji znalazły się zarówno te, które będą realizowane na terenie placówek, jak również w poradni.
Z uwagi na coroczne, duże zainteresowanie naszymi zajęciami, każda placówka oświatowa spośród zajęć realizowanych w terenie może wybrać tylko 2 propozycje.
Forma rejestracji na wybrany warsztat/prelekcję: telefoniczny lub osobisty kontakt z osobą prowadzącą zajęcia. Najdogodniejszym dniem jest piątek w godzinach od 12.00 do 14.00.
Termin rejestracji: do 14 października (uwaga limit liczby realizacji warsztatów/prelekcji przez poszczególnych pracowników jest ograniczony).

Z poważaniem
Dyrekcja i Pracownicy PPP w Mikołowie

PILNE, już 3 października zapraszamy na szkolenie

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mikołowie zaprasza wychowawców klas IV-VI szkół podstawowych oraz gimnazjów na bezpłatne szkolenie zatytułowane:

Jak przeciwdziałać dyskryminacji i wykluczeniu w klasie i grupie.


Podczas spotkań prowadzonych metodami warsztatowymi uczestnicy otrzymają praktyczne narzędzia umożliwiające efektywne przeciwdziałanie negatywnym zjawiskom w zespole klasowym, zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 6 sierpnia 2015 r. w sprawie wymagań wobec szkół (W szkole lub placówce są realizowane działania antydyskryminacyjne obejmujące całą społeczność szkoły lub placówki.) oraz kierunkami polityki oświatowej państwa na rok 2016/2017 (Kształtowanie postaw dzieci i młodzieży).

Czytaj więcej...

Joomla Templates - by Joomlage.com