Artykuły

Dane kontaktowe

 

Mikołów 43-190, ul. Żwirki i Wigury 4
(32) 226 20 71
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Godziny pracy:

  • Poniedziałek: 8:00 - 18:00
  • Wtorek: 8:00 - 18:00
  • Środa: 8:00 - 18:00
  • Czwartek: 8:00 - 18:00
  • Piątek: 8:00 - 16:00

 II Konkurs Teatralny dla Szkół Ponadgimnazjalnych

Ocena symptomów depresji u dzieci i młodzieży za pomocą kwestionariuszy CDI 2 - szkolenie

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mikołowie zaprasza psychologów na szkolenie z nowej metody diagnostycznej badającej depresję u dzieci i młodzieży od 6 do 18 roku życia – CDI 2.

Szkolenie jest zaplanowane na sobotę 22 kwietnia 2017 roku w godzinach od 9.00 do 16.00 w budynku poradni, a poprowadzi je Radosław Wujcik współautor polskiej adaptacji testu.

Czytaj więcej...

Spotkanie klubu dyskusyjnego dla młodzieży

Wczoraj w Bibliotece miejskiej w Mikołowie odbyło się kolejne spotkanie Klubu dyskusyjnego dla młodzieży "Literatura i psychologia".
O czym rozmawialiśmy? O relacjach, nadprzyrodzonych zdolnościach bohaterów, przyjaźni, świecie dorosłych i dzieci a wszystko to w kontekście serii „Mroczne umysły”. Kto nie czytał, zachęcamy. Kto chce dołączyć do Klubu zapraszamy do śledzenia strony Biblioteki.
Już w grudniu rozmawiamy o książce „1984” Georga Orwella.

Czytaj więcej...

Za nami kolejne spotkanie sieci bibliotekarzy

Bibliotekarze, nauczyciele i wychowawcy powiatu mikołowskiego spotkali się ponownie w Miejskiej Bibliotece w Mikołowie by rozmawiać o książkach, które czyta młodzież. Tym razem spotkanie wzbogacone było wykładem pani Kariny Muchy zatytułowanym "Etapy rozwoju człowieka a potrzeby emocjonalne i psychiczne młodych odbiorców literatury"

Joomla Templates - by Joomlage.com