Artykuły

Dane kontaktowe

 

Mikołów 43-190, ul. Żwirki i Wigury 4a
(32) 226 20 71
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Godziny pracy w okresie wakacyjnym

W okresie wakacyjnym,w dniach od 18.07.2016r. do 12.08.2016r., Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mikołowie czynna będzie w godzinach od 8.00 do 16.00.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w szkoleniu dotyczącym Psychoterapii dzieci i młodzieży z objawami obniżonego nastroju, niską samooceną oraz nieśmiałością, które odbędzie się 25 czerwca 2016 w PPP w Mikołowie. Biorąc pod uwagę rosnącą ilość dzieci i młodzieży w szkołach z trudnościami w tym zakresie i niewystarczającą ilość terapeutów w PPP, zapraszamy psychologów i pedagogów szkolnych do udziału w *praktycznym* szkoleniu na ww. temat. Szkolenie poprowadzi psychoterapeuta i superwizor Patrycja Legieć.

Czytaj więcej...

Poszukujemy osób chętnych do poddania się badaniu nowo wprowadzanym do naszego kraju testem psychologicznym

Pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mikołowie mgr Aleksandra Kierzek-Szpak realizuje na zlecenie Pracowni Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego badania sprawdzające nowy, nie wykorzystywany dotąd w naszym kraju, test psychologiczny.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na szkolenie

Poradnia zaprasza psychologów i pedagogów szkolnych na dwudniowe szkolenie z zakresu pracy z dzieckiem o obniżonej samoocenie, zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi. Szkolenie odbędzie się w dniach 24-25 czerwca 2016 roku. Wszelkich informacji o kosztach, miejscu i warunkach uczestnictwa udziela Magdalena Lipiak, tel. 663 95 95 30. Można nawiązać również kontakt z poradnią drogą mailową.

Joomla Templates - by Joomlage.com